Stovka Vision Integrate

je podsystém základního programového modulu Office, který umožňuje XML datovou komunikaci se software pro cestovní kanceláře STOVKA VISION. Oboustranná komunikace systémů probíhá za účelem odeslání dat ze STOVKY do GE2003 ke sjednání cestovního pojištění pro klienty uživatele STOVKY. Při vzájemné komunikaci systémů se sleduje cíl uspořit uživateli STOVKY čas při sjednávání cestovního pojištění k vlastním rezervacím zájezdů. 


Spolupráce on-line systémů a oboustranná komunikace vyžaduje:

- na straně provozovatele STOVKA VISION integrovat do STOVKY nástroje pro spuštění okna s vybraným cestovním pojištěním.

- na straně provozovatele GE2003 přizpůsobit potřebám uživatelů STOVKY nabídku pojistných produktů v podsystému, vytvořit mu přístup do hlavního systému Office a vygenerovat prodejní ceny a výšku provizí pro potřeby vyúčtování.

Podsystémy Integrate jsou vytvářeny na objednávku podle požadavků provozovatele. V závislosti na předpokládaném objemu vložených pojistných případů jsou zpoplatněny podle vzájemné dohody, vyjímečně mohou být vytvořeny bezplatně.

CHCI SJEDNÁVAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ V SYSTÉMU STOVKA VISION A REGISTROVAT SE

Informácie uvedené na tejto webovej prezentácii nemusia byť aktuálne. Relevantné sú iba údaje uvedené v príslušnom obchodnom, živnostenskom alebo inom štátnom registri.