PayU Czech Republic s.r.o.

Platební systém PayU funguje v Evropě již od roku 2005. Nejdéle jej využívají zákazníci v Polsku, kde využívá služby této platební brány více než 2000 e-commerce subjektů. Brána PayU je českou verzí této úspěšné služby a využívá jedinečné know-how a několikaletou zkušenost z e-commerce trhu ve střední a východní Evropě.

Společnost PayU Czech Republic, s.r.o. byla založena v roce 2011 technologickou společností Naspers, která působí na online trhu v USA, Číně, Brazílii, Africe, Rusku nebo Polsku a mnoha dalších zemích včetně ČR. Díky tomuto silnému mezinárodnímu zázemí nabízí PayU komplexní platební řešení pro online platby, které zaručuje zákazníkům inovativní technologie, nejvyšší bezpečností opatření a kontinuální vývoj služeb pro všechny typy e-commerce platforem.

Aby mohla PayU nabídnout služby nejvyšší kvality, spolupracuje s předními bankami působícími na českém trhu a vybranými developerskými společnostmi, které stejně jako ona usilují o rozvoj a podporu e-commerce trhu. Mezi klienty PayU patří největší české online služby, jako největší obchodní portál Aukro.cz, srovnávač zboží Heureka.cz, Škoda Auto, Economia, Česká pošta, Tipsport nebo síť parfumerií Marionnaud.

PayU je stabilním partnerem, který neustále zvyšuje výnos svým klientům prostřednictvím inovativních a oblíbených platebních řešení.

Veškeré snažení PayU směřuje k jednomu cíli. Tím jsou rychlé, jednoduché a především bezpečné platby na internetu, které pomáhají e-shopům růst a nakupujícím přinášejí pohodlí a jistotu bezpečných nákupů a plateb za ně.

PayU Czech Republic s.r.o.
Karolinská 650/1
186 00 Praha 8
partnera zastupuje Kristýna Jarošová
e-mail: kristyna.jarosova(a)payu.cz

Informácie uvedené na tejto webovej prezentácii nemusia byť aktuálne. Relevantné sú iba údaje uvedené v príslušnom obchodnom, živnostenskom alebo inom štátnom registri.